dział obsługi klienta  |  do druku  |  praca  |  kontakt
O FIRMIE OFERTA TRANSPORT SPEDYCJA MAGAZYN i PRZEŁADUNKI KONTAKT
Ukraina Rumunia Mołdawia Macedonia Bułgaria Grecja Czechy Niemcy


Maroko i Algieria
nowe kierunki transportu

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy wprowadziliśmy do naszej oferty transport i spedycję do dwóch wybranych krajów północnej afryki, a są to Maroko i Algieria

naczepa Mega
jest to naczepa o kubaturze 101cmb (34 europalety). Podnoszony dach - maksymalna wysokość : 3m. Dostępna w przewozach krajowych i międzynarodowych :

IMPET - transport międzynarodowy, krajowy i spedycja

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania lub Jesteście zainteresowani naszymi usługami poniżej przedstawiamy dane kontaktowe do poszczególnych działów w naszej firmie.

Właściciele firmy

Kazimierz Czaja
Tel.: (0048) 17 774 03 42
E-mail : impet@impet.biz

Witold Czaja TransID: 91329-1
Tel.: (0048) 17 774 03 42
E-mail : biuro@impet.biz



Mapa z dojazdem

Powiększ mapę 100%

Dane kontaktowe

FHUiS IMPET Kazimierz Czaja

Adres: Czermin 61, 39-304 Czermin


NIP: 817-000-04-34

IMPET Sp. z o.o.

Adres: Czermin 61, 39-304 Czermin


NIP: 817-207-17-86

Dział transportu

Mateusz Ziomek
TransID: 91329-4
Tel.: (0048) 17 774 03 42
Kom.: (0048) 697 882 892
E-mail : transport@impet.biz

Witold Wasiuta
TransID: 91329-15
Tel.: (0048) 17 774 03 42
Kom.: (0048) 697 817 964
E-mail : witold.wasiuta@impet.biz

Dział marketingu i spedycji

Tomasz Abramowicz
TransID: 91329-11
Tel.: (0048) 17 774 19 33
Kom.: (0048) 504 470 080
E-mail : tomasz.abramowicz@impet.biz

Monika Mroczek
TransID: 91329-12
Tel.: (0048) 17 774 19 33
Kom.: (0048) 504 470 618
E-mail : cargo@impet.biz

Michał Tor
TransID: 91329-25
Tel.: (0048) 17 774 03 42
Kom.: (0048) 607 595 842
E-mail : michal.tor@impet.biz

Norbert Czaja
TransID: 91329-23
Tel.: (0048) 17 774 03 42
Kom.: (0048) 667 958 282
E-mail : norbert.czaja@impet.biz

Dział ubezpieczeń i windykacji

Agnieszka Czaja
TransID: 91329-7
Tel.: (0048) 17 774 19 35
Kom.: (0048) 607 595 407
E-mail : agnieszkaczaja@impet.biz

Dział księgowości i kadr

Sylwia Piechota
TransID: 91329-19
Tel.: (0048) 17 774 19 35
Kom.: (0048) 693 788 368
E-mail : sylwia.piechota@impet.biz

Natalia Tyniec
TransID: 91329-17
Tel.: (0048) 17 774 19 35
Kom.: (0048) 693 788 368
E-mail : natalia.tyniec@impet.biz

Patrycja Klich
TransID: 91329-22
Tel.: (0048) 17 774 19 33
E-mail : patrycja.klich@impet.biz

Karolina Krupa
Tel.: (0048) 17 774 19 33
E-mail : karolina.krupa@impet.biz

 

Dane kontaktowe

"IMPET" Kazimierz Czaja
Czermin 61
39-304 Czermin
Email : biuro@impet.biz

17 77 41 935

Kultura i sztuka Czermin
Copyright by Copyright by IMPET. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. O Firmie  |  Usługi transportowe  |  Spedycja  |  Magazyn przeładunkowy  |  Kontakt